
500mW 976nm üherežiimiline dioodlaserkiip valgustamiseks
Ülevaade:
500mW väljundvõimsus, 976nm kesklainepikkus, CW töörežiim
Konversioonitõhusus võib ulatuda 42%-ni
Kõrge heledus ja pikk kasutusiga
Kiire kohaletoimetamine: see kiip on laos ja seda saab tarnida kohe pärast makse laekumist.
Rakendus:
Meditsiin: esteetika, dermatoloogia ja kirurgia.
Kiudlaseriga pumpamise allikas
Tahkislaserpumba allikas
Otsene pooljuhtlaser
Laser valgustus
Tutvustame meie 500mW 976nm üherežiimilist dioodlaserkiipi, mis sobib suurepäraselt erinevate valdkondade valgustamiseks! Sellel kiibil on 500 mW väljundvõimsus, 976 nm kesklainepikkus ja CW töörežiim. Kuni 42% teisendusefektiivsusega on teile tagatud kõrge heledus ja pikk kasutusiga.
Sellel on lai valik rakendusi sellistes valdkondades nagu meditsiin, esteetika, dermatoloogia ja kirurgia. Seda saab kasutada ka kiudlaseriga pumpamisallikana või tahkislaserpumba allikana. Ja neile, kes soovivad seda kasutada laservalgustamiseks, kiire kohaletoimetamisega on meie kiip laos ja selle saab kohe pärast makse saamist kohale toimetada.
Kokkuvõtlikult võib öelda, et meie 500 mW 976 nm ühemoodiline dioodlaserkiip on mitmekülgne, tõhus ja töökindel. Selle erinevad rakendused muudavad selle suurepäraseks investeeringuks ettevõtetele ja eraisikutele, kes vajavad kvaliteetset valgustust. Tellige kohe, et kogeda selle eeliseid omal nahal!
Andmeleht
Toote nr: LC976SE500
Kauba nimi: 500 mW üherežiimiline valgustuslaserkiip
| Optiline | |
| Kesklainepikkus | 976 nm |
| Väljundvõimsus | 500mW |
| Töörežiim | CW |
| Spektri laius | 5 nm m |
| Emitterite arv | 1 |
| Emitter laius | 3um |
| Emitter pigi | 500 um |
| Õõnsuse pikkus | 4000 um |
| Paksus | 150 um |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 29Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 9Deg |
| Polarisatsioonirežiim | TE |
| Kalde efektiivsus | 1W/A |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 0.7A |
| Lävivool Ith | 0.3A |
| Tööpinge Vop | 1.69V |
| Konversiooni tõhusus | 42% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0.35nm/kraadis |
Kuum tags: 500 mw üherežiimilise valgustusega laserkiibi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










