Kirjeldus
940 nm 1,5 W VCSEL laserdiood
Funktsioonid
Mitmerežiimiline VCSEL
Madala lainepikkuse triiv
Oksiidisolatsiooni tehnoloogia
Madal lävivool
Kõrge töökindlus
Integreeritud fotodiood
Rakendused
3D andurid
Lidars
Temperatuuriandurid
Meditsiinilised rakendused
Lähedusandurid
Sõjalised rakendused

Omadused
| Parameeter | Tüüp. |
| Keskmise lainepikkus | 940±10nm |
| Väljundvõimsus | 1.5W |
| Lävivool | 0.2A |
| Kallaku efektiivsus | 0.6W/A |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 37.5% |
| Die Suurus | 532 × 632 um |
| Laseri edasivoolu pinge | 1.9V |
| Seeria vastupidavus | 0.86Ω |
| Kiirnurk | 36 kraadi |
| Korpuse töötemp | -20-85℃ |
| Säilitustemp | -40-105℃ |
Mehaaniline skeem
![]Q@WSQXGA@Y9SY6IYA1NV]G](/Content/upload/201998745/201910091308045709219.png)
Kuum tags: 940nm 1,5 W vcsel laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










