Kirjeldus
1000mW 680nm 690nm C-Mount dioodlaseer
Kiired üksikasjad:
Suur väljundvõimsus
Suur dünaamiline võimsusvahemik
Kõrge efektiivsus
Kohandatud pakend on saadaval
Saadaval on kohandatud lainepikkused ja laserkujundused
Peamine rakendus: Meditsiiniline

Andmeleht:
Kauba nr: CM680DL1
| Optiline | |
| Kesklainepikkus λ | 680nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5nm |
| Väljundvõimsus | 1w |
| Kalde tõhusus | 1.1W/A |
| Elektri | |
| Praegune Iop | 1.5A |
| Lävi praegune Ith | 0,5A |
| Tööpinge Vop | 2.2V |
| Energiateisenduse tõhusus | 35% |
| Thermal | |
| Töötemperatuur | 15~35°C |
| Säilitustemperatuur | -40~80°C |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3nm/°C |
Joonistus

Kuum tags: 1000mw 680nm 690nm c-mount dioodi laser tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










