Kirjeldus
Fotodioodi MINI PIN-TIA TO46 2.5Gbps
MiNi TIA on väike, vähese võimsusega{0}}optiline sidevastuvõtja, mida tavaliselt kasutatakse lähi{1}}optilise side rakendustes. Sellel on väiksem fotodetektor ja eelvõimendi, mis võimaldavad madalat energiatarbimist ja suuremat ribalaiust. Kuid väiksema suuruse ja väiksema võimenduse tõttu võib MiNi TIA-l olla madalam tundlikkus ja müra.
Rakendused
GePON, Gigabit Ethernet, Fiber Channel
SFF, SFP, GBIC transiiverid
CSFP
Kirjeldus
Toode integreerib kiire fotodioodi PIN-koodi ja TIA koos AGC-ga.

Andmeleht:
| Absoluutsed maksimumhinnangud | |
| TIA toitepinge | 0-4.5V |
| PD toitepinge | 15V |
| PD pöördvool | 10mA |
| Sisend optiline võimsus | 5 mW |
| Jootetemperatuur | 260/10 kraadi /s |
| Soovitatavad töötingimused | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| TIA tööpinge | 3.3V |
| PD tööpinge | 3-15V |
| Opto – elektriline karakteristik | |
| Ribalaius | 1,75 GHz |
| Tundlikkus | -23,0 dBm |
| Optiline ülekoormus | 0 dBm |
Märkus. Absoluutset maksimumväärtust ületavad pinged võivad seadet püsivalt kahjustada.
Joonis:

Kuum tags: minifotodiood-tia to46 2.5gbps tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










