Kirjeldus
10mW 635nm laserdioodidesse
Ülevaade
Omadused:
TO56 stardard TO pakett
Pin pikkust saab kohandada
AR-kattega aken
AIN kandja, AuSn liimimine
Hermeetiliselt suletud pakend
Long lifetime>10000 tundi
Rakendus:
füsioteraapia, näidustused, laserekraan, lasersensor

Märkus.
Sellest seadmest kiirgav laservalgus on nähtamatu ja kahjustab inimsilma. Vältige seadme töötamise ajal otse kiu väljundisse või kollimeeritud valgusvihku piki selle optilist telge vaadates. Töötamise ajal tuleb kanda sobivaid laserkaitseprille.
Andmeleht:
Toote nr: TO635DL10
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 635 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 10mW |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 22mA |
| Lävivool Ith | 15mA |
| Tööpinge Vop | 2.3V |
| Jälgige voolu | 0,3 mA |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | -40-70 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40-80 kraadi |
Joonis:

Kuum tags: 10mw 635nm laserdioodide tarnijatele, tootjatele Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










