Kirjeldus
Saksamaa kiip 200W 1550nm TO18 laserdiood
Omadused:
- Kõrge töökindlus
- Kõrge stabiilsus
Rakendused:
- Lasermeditsiiniseadmed
- Materjali töötlemine laseriga
- Ramani spektromeeter
- Laserkeevitus
- Laseri komponendid

Spetsifikatsioon
Toote nr: TO1550DL200
Kauba nimi: 1550nm 200W TO dioodlaser
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 1550 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 200W |
| Kiirdivergents FWHM Kiire | 30 kraadi |
| Kiirdivergents FWHM Aeglane | 10 kraadi |
| Elektriline | |
| Lävivool lth | 1A |
| Töövool Lop | 55A |
| Tööpinge Vop | 40V |
| Töötsükkel | 0.1% |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40-85 kraadi |
Joonis:



Kuum tags: 200W 1550nm kuni 18 dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










