Kirjeldus
30W 1550nm FAC-iga dioodlaser
1550 seeria alusmaterjal on InP koos täiendavate InGaAsP kihtidega. InGaAsP struktuur tagab kõrge töökindluse, väga head tala omadused ja kõrge temperatuuri stabiilsuse. Lai töötemperatuuri vahemik on –45 kraadi ja +85 kraadi vahel. 1550 nm impulss-laserdioodid on paigutatud TO-18 purki. Need on saadaval ka 9 mm pakendites või kliendipõhises disainis.
Rakendused:
Silmadele ohutu ulatuse leidmine; Geodeetilised seadmed; Sõbra või vaenlase tuvastamine; Laserradar; Turvabarjäär.
Andmeleht:
Toote nr: TO1550DL30
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus | 1550 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±20 nm |
| Väljundvõimsus | 30W |
| Kiire telg FWHM | 30 kraadi |
| Aeglase telje FWHM | 12 kraadi |
| Impulsi laius | 100ns |
| Töötsükkel | 0.10% |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 50A |
| Tööpinge Vop | 16V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | -20~70 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40~85 kraadi |
Joonis:

Kuum tags: 30w 1550nm dioodlaser fac tarnijatega, Hiina tootjatega, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










