3W 1064nm TO-Mount laserdiood
Kiudlasertehnoloogia, telekommunikatsiooni ja spektroskoopia rakenduste jaoks tagab Brandnewi tarnitav 3W 1064nm TO-Mount Laser Diode heleduse, kvaliteedi ja töökindluse.
Need laserdioodid on saadaval ühe emitteri kiibi väljundvõimsusega 3 W ja nende tüüpiline liinilaius on 4 nm (FWHM). Ühemoodilised kiibid on saadaval ka lainepikkustel 785 nm kuni 1064 nm.
Põhijooned:
Väljundvõimsus: 3W (CW)
Ausni kõvajoodise montaažitehnoloogia, suurem töökindlus
Standardne C-kinnitus, CT-kinnitus, TO-3ja
kliendi kujundatud pakett
Optimeeritud OE konversiooni efektiivsus
Rakendus:
Tahkislaserpumpamine
Kiudlaserpumpamine
Infrapuna-öise nägemise valgusallikad
Meditsiin/hambaravi
Valgustus
Andmeleht:
Toote nr: TO1064DL3
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus λ | 1064 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 3W |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 3A |
| Lävivool Ith | 0.5A |
| Tööpinge Vop | 2.2V |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40~80 kraadi |
Joonis:
Kuum tags: 3w 1064nm paigaldatav laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










