Kirjeldus
BNI laser 60W 808nm ühe ribaga lasermoodul
Spetsifikatsioonid | |
| Optiline | |
| Keskpunkti lainepikkus λ | 808nm |
| Lainepikkuse tolerants | ± 5 nm |
| Väljundvõimsus | 60W |
| Spektri laius FWHM | ≤3nm |
| Spektri laius FW90% E | ≤6nm |
| Kiire telje lahknemine (FWHM) | 43Deg |
| Aeglase telje lahknemine (FWHM) | 12deg |
| Polarisatsioonirežiim | TM |
| Kallaku efektiivsus | ≥1.0W/A |
| Elektriline | |
| Töövoolu Iop | ≤110A |
| Lävivool Ith | ≤20A |
| Tööpinge Vop | ≤2V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ≥55% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 22~28℃ |
| Säilitustemperatuur | 0-55℃ |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | ~ 0,28 nm / ℃ |
| Jahutusvedelik | Deioniseeritud vesi |
| Vooluhulk / riba | 0,4-0,7L / min |
| Max sisselaske rõhk | 380kPa |
| Resistentsus | 0,25-5MΩ * cm |
Toote suurus:

Kohaletoimetamine
Tavaliselt 1-2 nädalat, FedEx, DHL Express, UPS, TNT.


Meie ettevõte
![]()

Tehasevaade


Sertifikaadid





Võta meiega ühendust
![]() Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
|
Kuum tags: BNI Laser 60W 808nm ühe ribaga lasermooduli tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas












