3W 1550nm COS laserdiood
Funktsioonid
Kuluefektiivne
Tööstusstandardi AlN alamkinnitused
AuSn jootmine tagab pikaajalise töökindluse
Kõrge efektiivsusega
Standardne madala hinnaga pakett
Rakendused:
DPSSL-i ja kiudlaserite tõhus pumpamine
Materjali töötlemine
Meditsiiniline
Valgustus

Andmeleht:
Toote nr: COS1550DL3
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 1550 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±20 nm |
| Väljundvõimsus | 3W |
| Kiire telje lahknevus | 40 kraadi |
| Aeglase telje lahknevus | 10 kraadi |
| Polarisatsioonirežiim | TE |
| Emitter suurus | 90 um |
| Õõnsuse pikkus | 2000 um |
| Kiibi laius | 500 um |
| Kiibi kõrgus | 150 um |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 8A |
| Lävivool Ith | 0.5A |
| Tööpinge Vop | 1.5V |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 25℃ |
| Säilitustemperatuur | -30~70℃ |
Joonis:

Kuum tags: 3w 1550nm cos laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










