808nm 20W CS ühe riba dioodlaser
See on juhtiva jahutusega pakett (CS-kinnitus) suure võimsusega laserdioodiriba (laserdioodide massiiv). Selle dioodi riba lainepikkus on umbes 808 nm. See toode on paigaldatud meie enda laborisse.
Omadused:
CW töörežiim, 20W väljundvõimsus, 808nm kesklainepikkus
Juhtivusjahutusega pakett CS baar
Ühtlane tala profiil, kitsas spekter
Standardkonfiguratsiooni ja kliendi{0}}kujunduspakett
Laserriba on imporditud Saksamaalt, kõrge stabiilsus ja töökindlus
Rakendused:
Tahkis{0}}laseriga pumpamine (DPSS-laser)
Dioodlaserkiudühendus
Meditsiiniline teraapia
Uuringud ja katsed
Infrapuna valgustus
Muud tööstuslikud rakendused

Joonistamine
![product-1-1 {]Q1CGTG9SE$P0ON4BJ}9W1](/Content/upload/201998745/201907231444504586006.png)
Andmeleht
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 20W |
| Spektri laius FWHM | Vähem kui 6 nm või sellega võrdne |
| Kalde efektiivsus | ~1.1W/A |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 25A |
| Lävivool Ith | 12A |
| Tööpinge Vop | 2.0V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 50% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
| Temperatuuri koefitsient | ~0,3nm/kraad |
Kuum tags: 808nm 20w cs ühe riba dioodi laseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










