Kirjeldus
80 W 808 nm dioodlaser CS riba koos Limo FAC objektiiviga
Funktsioonid
FAC- või SAC-objektiiviga (Limo / Fisba / Ingeneric valikuline)
Standardne CS-tüüpi passiivne jahuti
808 nm, 940 nm ja 1064 nm... (muud on saadaval nõudmisel)
Rakendused
Trükkimine
Medica
Pumpamine
Materjali töötlemine

Andmeleht
Kauba nr. CC808SB80
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 80W |
| Spektri laius FWHM | 4 nm |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 35 kraadi |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 8Deg |
| Kallaku efektiivsus | ~1.1W/A |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 80A |
| Lävivool Ith | 10A |
| Tööpinge Vop | 1.8V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 50% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15~30℃ |
| Säilitustemperatuur | 0-55℃ |
| Temperatuuri koefitsient | ~0,3nm/℃ |
Joonistamine

Kuum tags: 80w 808nm dioodlaser-cs baar koos limusiiniga fac-objektiiviga tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










