Kirjeldus
100W/150W 808nm vesi jahutatud mikrokanal Single Bar

BrandNew 808nm Laser Chip imporditakse Saksamaalt Jenoptik, pikk eluiga >10000 tundi ja kõrge stabiilsus. See on spetsiaalselt ette nähtud mikrokanali veega jahutatud laservirna jaoks karvaeemaldusmasina käepideme jaoks. Seda saab kasutada ka tööstuslikuks pumpamiseks ja laserhaakeseadiseks.
BrandNew pakub ka kõrge töökindlusega mikrokanali jahutusega laservirna, mida kasutatakse karvade eemaldamiseks, naha pinguldamiseks, naha noorendamiseks, valgendamiseks. Lisaks saame pakkuda OEM-i kliendile võimsust kuni KW tööstuslikuks ja sõjaliseks kasutamiseks.

Eelised:
Kõrge töökindlus
Kõrge teisendusefektiivsus
Kompaktne pakett
Taotluse:
Meditsiini
Pumpamiseks
Scietific Research
Kauba nr: WC808SB100
| Optiline | |
| Kesklainepikkus λ | 808nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5nm |
| Väljundvõimsus | 150W |
| Spektraallaius FWHM | ≤3nm |
| Spektraallaius FW90%E | ≤6nm |
| Kiirtelje lahknevus(FWHM) | 40Deg |
| Aeglane telje lahknevus (FWHM) | 10Deg |
| Polarisatsioonirežiim | Tm |
| Kalde tõhusus | ≥1.0W/A |
| Elektri | |
| Praegune Iop | ≤105A |
| Lävi praegune Ith | ≤20A |
| Tööpinge Vop | ≤2V |
| Energiateisenduse tõhusus | ≥55% |
| Thermal | |
| Töötemperatuur | 15~30°C |
| Säilitustemperatuur | 0-55°C |
| Temperatuuri koefitsient | ~0.28nm/°C |
| Jahutusvedelik | Deioniseeritud vesi |
| Voolukiirus/riba | 0,4-0,7L/min |
| Maksimaalne sisse-sissemineku rõhk | 380kPa |
| Vastupanu | 0,25-5MΩ*cm |














