Kirjeldus
Kõrgekvaliteediline 80 W 940 nm 80 W dioodlaser CS juhtivus jahutusega BNI
Kõrgekvaliteediline 80 W 940 nm 80 W dioodlaser CS juhtiv jahutusega BNI laserpumpamiseks, materjali töötlemiseks, tööstuseks, meditsiiniks, printimiseks, kuvamiseks, projekteerimiseks, kaitseks, sõjaliseks ja teaduslikuks uurimistööks.



Toote nr: CC940SB80
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 940 nm |
| Lainepikkuse tolerants | + -5nm |
| Töörežiim | CW |
| Väljundvõimsus baari kohta | 80W |
| Baaride arv | 1 |
| Emitter suurus | 13 mm |
| Emitterite arv | 16 |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | & lt;36 kraadi |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | & lt;16 kraadi |
| Polarisatsioonirežiim | TM |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 73A |
| Lävivool Ith | 6A |
| Tööpinge Vop | 1.6V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 68% |
| Kallaku efektiivsus | & gt; 1,0 W/A |
| Soojus | |
Töötemperatuur | 15~30℃ |
Säilitustemperatuur | 0-55℃ |
Lainepikkuse tempkoefitsient | 0,3 nm/℃ |











