80 W 1064 nm CS ühe riba dioodlaser
80 W 1064 nm CS Single Bar Diode Laser on suure võimsusega pooljuhtlaserid (laserdioodid), mis sisaldavad ühemõõtmelist laia ala emitterite massiivi või alternatiivselt 10–20 kitsast triipu sisaldavaid alamribasid. Need sisaldavad tavaliselt 20 kuni 50 emitterit, millest igaüks on näiteks 100 um lai.
Sellest seadmest kiirgav laservalgus on nähtamatu ja kahjustab inimsilma. Vältige seadme töötamise ajal otse kiu väljundisse või kollimeeritud valgusvihku piki selle optilist telge vaadates. Töötamise ajal tuleb kanda sobivaid laserkaitseprille.

Ülevaade
Omadused:
CS tüüpi passiivne jahuti
Kõrge heledus ja kõrge töökindlus
Ühtne talaprofiil
Kitsas spekter
Rakendus:
Trükkimine
Medica
Kollimeeritud tahkislaserpumpamine
Otsesed rakendused, näiteks materjali töötlemine

Andmeleht:
Toote nr: CC1064DL80
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 1060 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Töörežiim | CW |
| Väljundvõimsus | 80W |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 35Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 8Deg |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 88A |
| Lävivool Ith | 5A |
| Tööpinge Vop | 1.5~2V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 60% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | -0,3 nm/kraadi |
Joonis:

Kuum tags: 80w 1064nm cs ühe riba dioodi laseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










