Eemaldatav 976 nm ~ 980 nm suure võimsusega kiudühendusega infrapuna laserdioodi moodul
Funktsioonid:
Mitmerežiimiline meditsiinilaseri moodul
14 nõelaga liblikapakett
Eemaldatav kiud
200um või 400um kiudsüdamik on valikuline
Suur võimsus 10w,12w,15w väljundvõimsus
Fotodiood, TE jahuti, termistor, sihtimiskiir ja kiudetektor
Rakendus:
Meditsiiniline lasertraktsioon
Tundmine
teised
BrandNew Tech võib pakkuda ka kohandatud kiudühendusega LD-d
Palun andke mulle teada oma erisoov:
1. Kohandatud väljundvõimsus
2. Kohandatud Fiber
3. Kohandatud Fiber Connector

Spetsifikatsioon:
Kauba nr. FC976CB15
Kauba nimi: eemaldatav liblikas, mitme režiimiga fiibersidestatud dioodlaser
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976 nm ± 10 nm |
| Väljundvõimsus | 15W |
| Töörežiim | CW |
| Fiber | Eemaldatav |
| Fiber Core | 200um/400um |
| Fiber NA | 0.22NA |
| Kiu pikkus | 2,5m/2,5mm jope |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Elektriline | |
| Töövool | 9A |
| Lävivool | 0.6A |
| Tööpinge | 4V |
| Soojus | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30~70 kraadi |
Pakendi joonis ja tihvtide funktsioonid:

Kuum tags: Eemaldatav 15W 976nm 980nm Butterfly Laser Diode tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










