10mW 1030nmButterfly Single Mode Fiber Coupled Laser Diode
Funktsioonid:
Hermeetiliselt suletud 14 pin liblikas pakendis
Sisseehitatud TEC (termoelektriline jahuti), PD (monitori fotodiood), termistor
CW või impulsstöö
Töötemperatuur -40 kraadist pluss 50 kraadini
Ühemoodiline kiudpats (HI1060)
Valikuline fiiberpistik: tühi ots, FC/PC, FC/UPC ja FC/APC
Rakendused:
Telecom
Valgustus
Tundmine
Spektroskoopia
Pakume ka muid 14 kontaktiga ühemoodilise liblikkiudühendusega laserdioodi: 980 nm pumplasereid, mida kasutatakse EDFA ja ASE valgusallikate pumpamiseks; 1310 nm ja 1550 nm laserid, mida kasutatakse sideks CWDM riba (1270 nm -1610 nm); 850 nm, 1310 nm ja 1310 nm laser, mida kasutatakse tuvastuses, gaasituvastuses ja meditsiinivaldkonnas; 1550 nm, 1580 nm, 1653,7 nm laser gaasi tuvastamiseks.

Spetsifikatsioonileht:
Toote nr: FC1030PM10
Kauba nimi: 10mW 1030nm ühemoodilise kiudühendusega lasermoodul
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus λ | 1030 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 10mW |
| Fiber | |
| Fiber | Tere 1060 |
| Kiu pikkus | >1m |
| Fiber Connector | FC/APC |
| Elektriline | |
| Lävivool Ith | 30mA |
| Töövool Iop | 300mA |
| Tööpinge Vop | 2V |
| Soojus | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40-80 kraadi |
Joonistamine

Kuum tags: 10mw 1030nm ühe režiimiga liblikaserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










