150W 808nm fiibersidestatud dioodlaser
Kiud-sidestatud laserdiood on uskumatult tõhus tööriist paljude rakenduste jaoks, sealhulgas meditsiinis, kaitsevaldkonnas ja tööstuslikus tootmises. 150 W 808 nm fiibersidestatud dioodlaseri väljundvõimsus on 150 W, mistõttu on see tänapäeval turul kõige võimsam fiiber{5}}sidestatud laserdiood. Suur väljundvõimsus saavutatakse mitme üksiku dioodlaseri kombineerimisel fiiberoptilise kaabliga, et luua üks suurema väljundvõimsusega kiir
Põhifunktsioonid:
Suurim võimsus 150 W 808 nm juures
CW töö
Hermeetiliselt suletud, elektriliselt isoleeritud korpus
Mitmemoodiline kiud 200um, NA 0,22
Kõrge elektro-optilise muundamise efektiivsus
Kohandatud väljundkiu pikkus
Valikuline SMA905, tühi pistik

Spetsifikatsioon
Tootenumber: FC808DL150
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Väljundvõimsus | 150W |
| Kalde efektiivsus | 15W/A |
| Elektriline | |
| Töövool | 11A |
| Lävivool | 1.0A |
| Tööpinge | 33.5V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -20-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | -0,3nm/kraad |
Pakendi suurus
![product-1-1 CGT9X{1MQDL0FT]%`%]BIZ6](/Content/uploads/202098745/202002191443572123853.png)
KKK:
Kas saate pakkuda tehnoloogilist tuge?
Jah, meil on teie õigeaegsete teenuste jaoks professionaalne tehnoloogia tugimeeskond.
Kas teil on MOQ limiit?
Madal MOQ, proovide kontrollimiseks on saadaval 1 tk
Aga kohaletoimetamine?
Saame pakkuda uksest ukseni teenuseid õhutranspordiga, olenevalt teie tegelikust soovist. Näiteks DHL, UPS, TNT, FEDEX
Kuum tags: 150w 808nm kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas











