50W 808nm fiibersidestatud dioodlaser toiteallikaga

Toote kirjeldus
Kõrge kasutegur ja kõrge stabiilsus: laserdioodid suudavad elektrienergiat tõhusalt muuta laserenergiaks ja muundamise efektiivsus on tavaliselt üle 50%, mis on palju kõrgem kui muud tüüpi laseritel1. Lisaks on laserdioodiga integreeritud masina eelisteks madal müratase, head konstantse voolu omadused, stabiilne vool ja tugev häiretevastane -võime, mis tagab väljundi stabiilsuse ja töökindluse
Pikk eluiga: laserdioodide keskmine kasutusiga ületab 10 000 tundi ja mõnede tipptoodete{2}} kasutusiga võib ulatuda isegi üle 20 000 tunni, mis vähendab oluliselt seadmete hooldussagedust ja asenduskulusid
Väike ja kerge kaal: laserdioodil on kompaktne struktuur, väike suurus ja kerge kaal, mis sobib väga hästi kasutamiseks kaasaskantavates ja mobiilsetes rakendustes
Spetsifikatsioon:
Toote nr: FC808DL50PSU
Kauba nimi: 50W 808nm fiibersidestatud dioodlaser toiteallikaga
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808±5nm |
| Väljundvõimsus | 0-50W |
| Töörežiim | CW/impulss |
| Fiber | |
| Kiu painderaadius | >60 mm |
| Kiu pikkus | 1~3m |
| Fiber Core | 200 um, mitu{1}}režiimi |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | SMA905 ava otsas |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 25A |
| Tööpinge Vop | 24V |
| Juhtrežiim | |
| Sisemine CW režiim | Kasutage toite reguleerimiseks esipaneeli nuppu, nuppude juhtlülitit |
| Väline CW režiim | Juurdepääs välistele signaalidele ex-juhtliidese, analoogjuhtimisvõimsuse ja TTL-taseme juhtlülitite abil |
| RS232 režiim | EX: RS232 ühendub arvutiga ja kasutage seadme juhtimiseks "Uhiuue RS232 terminali" tarkvara |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | -20-45 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
Kuum tags: 50w 808nm kiudühendusega dioodlaser koos psu tarnijatega, tootjatega Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










