150 W 808 nm fiibersidestatud laserdiood
150 W 808 nm Fiber Coupled Laser Diode pakub kuni 150 W väljundit läbi 200 μm kiu. See dioodlaser on loodud pakkuma väga suurt väljundvõimsust kiudlaserite turule ja otse süsteemitootjatele kompaktsema pumbakonfiguratsiooniga.
Saadaval on kohandatud versioon ja erinevate kiudude jaoks loodud süsteemid.
Kasutusala: Meditsiiniline Trükkimine Tööstus Pumpamine

Joonis:

Andmeleht:
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808±5nm |
| Väljundvõimsus | 150W |
| Spektri laius FWHM | 4,5 nm |
| Kallaku efektiivsus | 12.5W/A |
| Fiber | |
| Kiu painderaadius | & gt;60mm |
| Kiu pikkus | 1.5m |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | Paljas |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 11~12A |
| Lävivool Ith | 1A |
| Tööpinge Vop | 34.5V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~45% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15~35℃ |
| Säilitustemperatuur | -20-55℃ |
Miks valida meid
Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
2011. aastal asutatud laserdioodide ettevõte BrandNew toodab suure võimsusega dioodlasereid ja süsteeme mitmesuguste väljundvõimsuste ja lainepikkustega, sealhulgas fiibersidestatud, virnastatud ribalasereid ja plug and play lasereid.
Võta meiega ühendust
Kuum tags: 150w 808nm kiudühendusega laserdioodide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










