20W 638nm 808nm 980nm fiiuddioodlaser
Ülevaade
Omadused:
Kolmiklainepikkus: 638nm 808nm 976nm
Sisseehitatud{0}}TEC-jahuti, PD, termistor, punane sihtkiir valikuline
Standardne SMA pistik
Rakendused:
Tüüpiline rakendus: meditsiiniline
Naha kosmeetilised hooldused: nende lainepikkustega laseritega saab tõhusalt ravida mitmesuguseid nahaprobleeme, sh pigmentatsiooni, veresoonkonnahaigusi, aknet jne. 638nm laserid sobivad pigmenteerunud nahakahjustuste raviks ja võivad toimida spetsiifilistele pigmentidele, et saavutada täpne kosmeetiline efekt. 808nm ja 980 nm lasereid kasutatakse sagedamini, vähendades karvade eemaldamise ja naha taastamise kvaliteeti. mis toimivad karvanääpsudele ja nahapinna veresoontele.

Andmeleht:
Toote nr: FC689DL20A
| 638nm kiir | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus λ | 638 nm |
| Väljundvõimsus | 0.2W |
| Spektri laius FWHM | 6 nm |
| Lävivool Ith | 0.2A |
| Töövool Iop | 0.5A |
| Tööpinge Vop | 2.2V |
| Kalde efektiivsus | 0.7W/A |
| 808nm kiir | |
| Keskmise lainepikkus λ | 808 nm |
| Väljundvõimsus | 10W |
| Spektri laius FWHM | 6 nm |
| Lävivool Ith | 1.4A |
| Töövool Iop | 7A |
| Tööpinge Vop | 3.6V |
| Kalde efektiivsus | 1.8W/A |
| 980nm kiir | |
| Keskmise lainepikkus λ | 980 nm |
| Väljundvõimsus | 10W |
| Spektri laius FWHM | 6 nm |
| Lävivool Ith | 0.6A |
| Töövool Iop | 12A |
| Tööpinge Vop | 2.1V |
| Kalde efektiivsus | 0.9W/A |
| Sihttala | |
| Keskmise lainepikkus λ | 650 nm |
| Väljundvõimsus | 2mW |
| Töövool Iop | 100mA |
| Tööpinge Vop | 2.2V |
| PD | <2000uA |
| Termistor (kΩ/ (25 kraadi)) | 10±5%/3450 |
| Fiber | |
| Fiber südamiku läbimõõt | 400 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Kiu pikkus | 1M |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | -0,3nm/kraad |
Joonistamine

Kuum tags: 20w 638nm 808nm 980nm kiuddioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










