Kirjeldus
20W 808nm fiibersidestatud dioodlaser
20W 808nm kiudühendusega dioodlaserit kasutatakse laialdaselt valgustuses, pumpamisel ja materjalide töötlemisel. Brandnewil on spetsiaalsed emitterid, mis ühendavad 808 nm fiibersidestatud dioodlaseri patent- ja väljundvõimsuse kuni 20 W. Samuti saame teie vajadustele kohandada mõnda lainepikkuse kombineerimise moodulit.
| Spetsifikatsioon: | |
| Väljundvõimsus | 20W |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Spektrilaius (FWHM) | ≤7 |
| Lävivool | 1.6A |
| Töövool | 9.0A |
| Tööpinge | 5.4V |
| Konventsiooni tõhusus | 40% |
| & gt;90% võimsus | 0,15 NA |
Lainepikkus vs temperatuur | 0,3 nm/℃ |
| Kallaku efektiivsus | 2.45W/A |
| Säilitustemperatuur | 0~70°C |
| Töötemperatuur | 15~55°C |
| Südamiku läbimõõt | 400μm |
| Numbriline ava | 0.22 |
| Fiber Connector | SMA905 |



Kuum tags: 20w 808nm kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










