6W 808nm fiibersidestatud dioodlaser
See 808 nm dioodlaser toodab 6 W võimsust 105 um kiust. Selle madal lävivool ja kõrge kalde efektiivsus tagavad madala töövoolu, mis suurendab töökindlust
Rakendused:
Lasertöötlus: lasermärgistamise, laserlõikamise, laserkeevituse jms valdkonnas saavutavad kiud-sidestatud laserid kõrge-kvaliteedi ja suure-tõhusa töötlemise tänu oma täpsele juhtimisele ja tõhusale energia muundamisele. Samal ajal kasutatakse meditsiinivaldkonnas kiud{5}}lasereid ka peenoperatsioonide jaoks, nagu laserilu ja kirurgiline valgustus.
Optiline side: kiud{0}}sidestatud laserid on kiudoptiliste sidesüsteemide üks põhiseadmeid. Ühendades optilised signaalid edastuseks optilisteks kiududeks, saavutatakse andmeedastus suurel-kiire-kaugusel. Kaasaegsetes sidevõrkudes suurendavad kiud{6}}laserid andmeedastuskiirust ja -võimsust ning vähendavad edastuskadusid ja -kulusid.
LiDAR ja muud teaduslikud uurimisvaldkonnad: kiud{0}}sidestatud laseritel on LiDAR-süsteemides oluline roll. Neid kasutatakse erinevates teadusuuringutes ja rakendustes, kiirgades laserkiire ja võttes vastu peegeldunud signaale. Lisaks mängib see asendamatut rolli optilises anduris, meditsiinilises diagnoosimises ja ravis, meelelahutuses ja kuvamises jne.

| Spetsifikatsioon: | |
| Väljundvõimsus | 6W |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Spektrilaius (FWHM) | 3nm |
| Lävivool | 0.7A |
| Töövool | 8.0A |
| Tööpinge | 1.75V |
| Konventsiooni tõhusus | 50% |
| >90% võimsus | 0,15 NA |
|
Lainepikkus vs temperatuur |
0,3 nm / kraad |
| Kallaku efektiivsus | 0.9W/A |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Südamiku läbimõõt | 105μm |
| Numbriline ava | 0.22 |
| Fiber Connector | SMA905 |
![product-1-1 U0]D56FR`L0~$RCSJ4FG_7I](/Content/upload/201998745/201904291550584477060.png)

Kuum tags: 6w 808nm kiudühendusega dioodlaserite tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










