2 W fiibersidestatud laserdiood
See on 808 nm 2W fiibersidestatud laserdiood Jenoptik kiibiga, mis kasutab professionaalset ühendustehnoloogiat, millel on mitmeid eeliseid ja mida kasutatakse turul laialdaselt.
Mitu eelist: kompaktne disain, stabiilne väljundvõimsus suure võimsusega kõrge efektiivsusega pikk kasutusiga |
Laiad rakendused: |
| Spetsifikatsioon: | |
| Väljundvõimsus | 2W |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Spektri laius | ≤6 nm |
| Lävivool | 0.45A |
| Töövool | 3.3A |
| Tööpinge | 1.8V |
| Konventsiooni tõhusus | 50% |
| & gt;90% võimsus | 0,15 NA |
| Lainepikkuse muutus vs temperatuur | 0,28 nm/℃ |
| Kallaku efektiivsus | ≥0.95W/A |
| Säilitustemperatuur | -30-70 °C (mittekondenseeruv) |
| Töötemperatuur | 15~55°C |
| Kiu painderaadius | & gt;30mm |
| Südamiku läbimõõt | 200 um |
| Numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | SMA905 |
Meist
Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
2011. aastal asutatud laserdioodide ettevõte BrandNew toodab suure võimsusega dioodlasereid ja süsteeme mitmesuguste väljundvõimsuste ja lainepikkustega, sealhulgas fiibersidestatud, virnastatud ribalasereid ja plug and play lasereid.
Tehes koostööd Hiina pooljuhtide instituudi ja Zhejiangi ülikooliga, on tänapäeval enam kui 60 tehnikut ja 2 teadlast, 20 tehnikut on doktorikraadiga. Tootmispind on 10000 Class Lab Clean Room 2000 ruutmeetriga. Aastakäive on üle 10 miljoni USA dollari.
BrandNew' tugevused on talendikad töötajad, kvaliteetne inseneritöö, protsessijuhtimine, tootearendus ja mahttootmine.
Sertifitseerimine
Võta meiega ühendust
Yoyo e-post: info@brandnew-china.com
WhatsApp: +86 13867679409
Kuum tags: 2w kiudühendusega laserdioodide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas












