Kirjeldus
5W 808nm fiibersidestatud dioodlaser materjali töötlemiseks CW töörežiimiga
Ülevaade:
5W väljundvõimsus 808nm kesklainepikkusel
Saadaval lainepikkuse stabiliseerimine
Valikuline TEC
Valikuline sisseehitatud termistor
Kompaktne struktuur, hea soojuseraldusvõime
Väike ja hõlpsasti käsitsetav ning sobib ideaalselt seadmetesse kinnitamiseks.
Pikk kasutusiga, kõrge töökindlus ja stabiilsus
Rakendus:Laserprintimise komponent, lasermärgistamine, lasergraveerimine, materjalitöötlus

Andmeleht
Toote nr: FC808DL5
Kauba nimi: CW Fiber Coupled Diode Laser 5W
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus λ | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±4 nm |
| Väljundvõimsus | 5W |
| Töörežiim | CW |
| Spektri laius FWHM | 4 nm |
| Fiber | |
| Fiber numbriline ava | 0.15NA (90 protsenti võimsust) |
| Fiber Core | 105 um |
| Ühenduse tüüp | SMA905 |
| Kiu pikkus | 1m |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 5.7A |
| Lävivool Ith | 0.7A |
| Tööpinge Vop | 1.9V |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Lainepikkuse tempkoefitsient | -0,3 nm/kraadi |
Joonis:

Kuum tags: cw kiudühendusega dioodlaser 5w tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










