60W 808nm 105um fiibersidestatud dioodlaser
60 W 808 nm 105 um Fiber Coupled Diode Laser on tehnoloogia, mis ühendab laserdioodid optiliste kiududega, et ühendada laserdioodide energia edastamiseks optiliste kiududega. See tehnoloogia ühendab laserdioodide miniatuursuse ja kõrge efektiivsuse optiliste kiudude paindlikkuse ja kaug{4}}edastusvõimega, rikkudes traditsioonilise laserkasutuse piiranguid ja võimaldades lasereid paigutada kasutuskohast kaugele.
Põhifunktsioonid:
60W CW väljundvõimsus
808 nm
105 µm südamiku läbimõõduga MM kiud
0,22 numbriline ava
Väga tõhus, väga stabiilne
Suurepärane kiire kvaliteet, pikk dioodi eluiga
Rakendused:
Valgustus, pumpamine, materjali töötlemine

Spetsifikatsioonileht:
Toote nr: FC808DL60
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 60W |
| Spektri laius FWHM | 7 nm |
| Fiber | |
| Fiber Core | 105 um |
| Kiu pikkus | 1m |
| Fiber numbriline ava | 0,18 NA (95% võimsust) |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 8A |
| Lävivool Ith | 0.9A |
| Tööpinge Vop | 23V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | -0,3nm/kraad |
Pakendi joonis
![product-1-1 HV6V~3%[W2}F`2(39BO]U40](/Content/uploads/202098745/20200824140746f434a2218ede485d95978d956fe58cef.png)
Kuum tags: 60w 808nm 105um kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










