30 W 808 nm fiibersidestatud dioodlaser 400 um kiudsüdamikuga
Eemaldatav fiibersidestatud laserdiood, mis ühendab laserdioodi väljundi optilise kiuga, muudab valguse edastamise lihtsamaks. Ja see Diode laser, mis kasutab professionaalset sidestustehnoloogiat, millel on mitmeid eeliseid, nt kompaktne disain, stabiilne väljundvõimsus, suur võimsus, kõrge efektiivsus ja mugav pakend.

Tunnusjoon:
400 um südamikuga mitmemoodiline kiud
Kõrge efektiivsus ja pikk kasutusiga
Jenoptik laserkiibid
Eemaldatav kiud
Rakendus:
Teaduslikud uuringud
CTP printimine
Kiudlaseriga pumpamise allikasLaser valgustus
Displei meelelahutus
Andmeleht
Toote nr: FC808DL30
Kauba nimi: eemaldatav 30 W kiudühendusega dioodlaser
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus λ | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 30W |
| Spektri laius FWHM | 6 nm |
| TYP NA (90% energiast) | 0,12 NA |
| Kallaku efektiivsus | ≥0.95W/A |
| Eemaldatav kiud | |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Core | 400 um |
| Kiu pikkus | 100 cm |
| Painderaadius | & gt;30mm |
| Fiber Connector | ST/SMA905/paljas |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 7.4A |
| Lävivool Ith | 1.3A |
| Tööpinge Vop | 8,5 OV |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 47% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15~35℃ |
| Säilitustemperatuur | -20-50℃ |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | ~0,28nm/℃ |
Joonis:

Kuum tags: eemaldatav 30w fiiberopsidega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










