120 W 878,6 nm fiibersidestatud laserdiood ülikiiretele laseritele
Ühe emitteriga laserdioodidele, suure heledusega kiudühendusele ja lihtsustatud pakendile rajatud Brandnew laser pakub tänapäeval tööstusharu suurima heledusega ja suurima võimsusega dioode.
Brandnew lainepikkusega stabiliseeritud dioodlaser pakub kuni 120 W väljundvõimsust 200 µm kiust. Dioodlaser säilitab oma võrratu töökindluse ja tõhususe, ühendades suure eredusega suure võimsusega ühe emitteri dioodid patenteeritud optilise disainiga tõhusaks kiudude ühendamiseks.
Täiesti uus fiibersidestatud dioodlaseri platvorm on projekteeritud ja toodetud nii, et see vastaks kohandatud suure jõudlusega ja suure töökindluse nõuetele kiud- ja tahkislaseriga pumpamiseks.
Andmeleht
Tootenumber: FC8786DL120
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 878,6±0,5 nm |
| Väljundvõimsus | 120W |
| Spektri laius FWHM | 0,5 nm |
| Fiber | |
| Kiu painderaadius | 75 mm |
| Fiber südamiku läbimõõt | 200 um |
| Fiber numbriline ava | 0.22NA |
| Kiu pikkus | 1.5m |
| Fiber pistik | SMA905 |
| Elektriline | |
| Töövool | 11A |
| Lävivool | 1A |
| Tööpinge | 26V |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20-30 kraadi |
| Lainepikkus Temp. Koefitsient | ~0.02nm/kraadi |
Pakendi joonis

MÄRKUSED KASUTAMISE KOHTA Vältige silma sattumist otsese või hajutatud kiirgusega. Tuleb rakendada ESD ettevaatusabinõusid. Kui töövool on suurem kui 6A, ühendage kontaktid juhtmetega jootmise teel, mitte pistikupesa kasutamisega. Jootekoht peaks olema tihvtide juure lähedal. Jootetemperatuur peaks olema alla 260 kraadi ja aeg lühem kui 10 sekundit. Kasutage püsivoolu toiteallikat. Vältige liigvoolu. Laserdioodi tuleb kasutada vastavalt spetsifikatsioonidele. Laserdiood peab töötama hea jahutusega. Töötemperatuur on 20 kraadi ~ 30 kraadi .. Säilitamine: -20 kraadi ~ pluss 70 kraadi , kõik kontaktid on lühises.
Kuum tags: 120w 878,6 nm kiudühendusega laserdiood ülikiirete laserite tarnijatele, tootjatele Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










