20W 915nm Fiber-eemaldatav dioodlaser
Elektrilisest seisukohast on laseri lävivool 1A ja see töötab tõhusalt 13A töövoolu ja 4V pingega. Need spetsifikatsioonid rõhutavad laseri ühilduvust erinevate elektrisüsteemidega ja selle tõhusust energiatarbimises.
Soojusjuhtimise osas testitakse laserit 25 kraadi juures ja see on võimeline töötama säilitustemperatuuri vahemikus -30 kuni 70 kraadi. Sellel on ka lainepikkuse temperatuurikoefitsient 0,3 nm/kraad, mis näitab selle stabiilsust erinevates temperatuuritingimustes.

Funktsioon:20W väljundvõimsus
Lainepikkus 915 nm
Standardne kiudühendus 200μm/0,22NA jaoks
Rakendus:Meditsiiniline (katarakti kirurgia, glaukoomi kirurgia; naha ilu, naha akne, tedretähn, naha noorendamine; hambaravi, endodontiline ravi, hammaste valgendamine)
pumpamine
tööstuslik
side
teaduslikud uuringud
Kauba nr:FC915CB20
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 915nm±10nm |
| Väljundvõimsus | 20W |
| Fiber | |
| Kiud tuum | 200 um |
| Fiber pistik | SMA905 |
| Fiber numbriline ava | 0.22NA |
| Elektriline | |
| Töövool Lop | 13A |
| Lävivool Lth | 1A |
| Tööpinge Vop | 4V |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30~70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm/kraadi |
Laseri suurus:

Kuum tags: 20w 915nm fiiberdioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










