Kirjeldus
120 W 880 nm kiudühendusega laserdiood
Toote kirjeldus
Omadused
- Üksik lainepikkus
- Kõrge haakeseadise efektiivsus
- Soojusliides alusplaadiga
- Skaleeritav väljundvõimsus
- Sirge kiu väljund
- Kasutaja vahetatav plahvatuskaitse
Valikulised tarvikud
- Integreeritud pointer laser
- Integreeritud monitori fotodiood
- Integreeritud NTC temperatuuriandur
- Kiudude tuvastamise andur

Andmeleht
Toote nr: FC880DL120
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 880 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 120W |
| Fiber | |
| Fiber südamiku läbimõõt | 200 um |
| Fiber numbriline ava | 0.22NA |
| Kiu pikkus | 1m |
| Fiber pistik | SMA905 |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 15A |
| Lävivool Ith | 2A |
| Tööpinge Vop | 25V |
| Termiline | |
| Test Temp. | 25 kraadi |
| Säilitustemp. | -30-70 kraadi |
| Lainepikkus Temp. Koefitsient | ~0.05nm/kraadi |
Joonistamine

Kuum tags: 120w 880nm kiudühendusega laserdioodide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










