500W 808nm fiibersidestatud dioodlaserradar
Omadused:
-
808 nm lainepikkus
-
500W väljundvõimsus
-
300 μm kiudude südamiku läbimõõt
-
0.22 N.A.v
Rakendused:
- õhutõrje,
- radar,
- elektrooniline sõda,
- elektrooptika,
- avioonika,
- juhendamine,
- maa- ja relvasüsteemid

500 W, 808 nm laserdiood tagab üliintensiivse ja CW laservalguse allika laserpumpamisel, meditsiinilisel, materjali töötlemisel ja printimisel jne. Saadaval on kohandatud versioon ja erinevate kiudude jaoks mõeldud süsteemid.
Tehnilised andmed
Toote nr: FC808DL500
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 500W |
| Töörežiim | CW |
| Kiud | Eemaldatav |
| Kiud tuum | 300 um |
| Kiu pikkus | 1M/0,9 mm jope |
| Fiber numbriline ava | {0}.22NA |
| Fiber pistik | Paljas ots |
| Elektriline | |
| Töövool Lop | 20A |
| Lävivool Lth | 3A |
| Tööpinge Vop | 70V |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30~70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0.35nm/kraadis |

Mitmemoodilised kiudühendusega laserdioodid:
Mitmemoodilised kiudühendusega laserdioodid valmistatakse pooljuhtplaatide abil, mis põhinevad laia ala külgkiirgust kiirgavatel laserdioodikiipidel. Neil on laiem lainejuht ja emissiooniala ning seetõttu võivad nad toota suuremat laservõimsust või väljundvõimsust.
Mitmemoodilised laserdioodid suudavad kiirata valgust laiemale pinnale tänu laiale kiirdifraktsioonivahemikule. Kuid laiema emissioonipiirkonna tõttu on mitmemoodiliste laserdioodide kiire kvaliteet madalam kui ühemoodiliste laserdioodide oma.
Meie ettevõte pakub ka mitmesuguseid muid 808 nm tooteid, sealhulgas vertikaalseid ja horisontaalseid virnamassiivid, samuti COS (Chip-on-Submount) laserdioode. Kui vajate erineva lainepikkusega tooteid, võtke meiega julgelt ühendust. Oleme võimelised pakkuma kohandatud lahendusi, mis on kohandatud teie vajadustele. Lihtsalt andke meile teada soovitud lainepikkus, võimsus, pakend ja muud spetsifikatsioonid ning me töötame koos teiega parima lahenduse leidmiseks.
Küsige teavet lainepikkusel 500 W y 808 nm.
Kuum tags: 500w 808nm kiudühendusega dioodlaserpumpade tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas















