200 W dioodlaserkiudühendusega CTP masina jaoks
Need suure võimsusega laserdioodid pakuvad kuni 200 vatti optilist väljundvõimsust kesklainepikkusel 915 nm. Need laserdioodid põhinevad suure töökindlusega mitme ühe emitteriga konstruktsioonil. Nende mitmel emitteril põhinev disain tagab väga hea soojuse hajumise läbi pakendi, mis tagab suurepärase soojusliku jõudluse ja pika eluea. Ühenduse tõhususe täiustatud protsessid võimaldavad neil moodulitel väljastada kuni 95% oma väljundvõimsusest 0,18 NA piires.
Rakendus
◆ Meditsiiniline
◆Printimine
◆ Pumba allikas
◆ Materjali töötlemine

| Spetsifikatsioon: | |
| Väljundvõimsus | 200W |
| Keskmise lainepikkus | 915 nm |
| Spektri laius | 3,5 nm |
| Lävivool | 1.0A |
| Töövool | 16.5A |
| Tööpinge | 25.0V |
| Konventsiooni tõhusus | 45% |
| 95% võimsus | 0,18 NA |
| Lainepikkuse muutus vs temperatuur | 0,3 nm/℃ |
| Kallaku efektiivsus | 13.0W/A |
| Säilitustemperatuur | -30-70 °C (mittekondenseeruv) |
| Töötemperatuur | 15~35°C |
| Kiu painderaadius | 75 mm |
| Südamiku läbimõõt | 200μm |
| Numbriline ava | 0.22 |
Mõõtmed
![OD@_$UK(MA$`KO}WK`]GE01](/Content/upload/201998745/201904231134027480817.png)
Pakkimine&võimendi; Kohaletoimetamine
Pakkimine
Üks komplekt ümbrises (vastavalt teie soovile)
Kohaletoimetamine
Tavaliselt 1-2 nädalat
FedEx, DHL Express, UPS, TNT
Võta meiega ühendust

Kuum tags: 200 W dioodlaserkiudühendus CTP tarnijatele, Hiina tootjatele, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










