10W 940nm stabiliseeritud lainepikkusega dioodlaser
Ülevaade
Need 10 W, 940 nm laserdioodid pakuvad kõrget efektiivsust ja tugevat soojuskonstruktsiooni. Need on loodud töötama tuhandeid tunde täis nimivõimsusel selliste rakenduste jaoks nagu materjalitöötlus, materjalide näidiste valgustus ja meditsiiniline kasutus. Neid kasutatakse ka tahkislaseriga pumpamiseks, majakateks ja valgustamiseks.
See laser on hästi läbimõeldud ja taskukohane allikas laboriuuringuteks ja lasersüsteemi tootega integreerimiseks.
Põhifunktsioonid
10 vatti optilist väljundvõimsust
Keskmise lainepikkus 940 nm 1 nm tolerantsiga
200 μm kiudtuum, 0,22 NA
SMA905 pistik

Andmeleht:
Toote nr: FC940WS10
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 940 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±1 nm |
| Väljundvõimsus | 10W |
| Fiber | |
| Kiu pikkus | 1m |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber numbriline ava | 0.22NA |
| Ühendus | SMA905 |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | Väiksem või võrdne 12A |
| Lävivool Ith | Väiksem või võrdne 0.9A |
| Tööpinge Vop | Vähem kui 2,2 V või sellega võrdne |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~48% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Säilitustemp. | -30-70 kraadi |
Kuum tags: 10w 940nm stabiliseeritud lainepikkusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










