320 W 940 nm fiibersidestatud dioodlaser
200um/0,22NA/1,5m/paljas
Need suure võimsusega laserdioodid pakuvad kuni 320 vatti CW optilist väljundvõimsust
320 W 940 nm Fiber Coupled Diode Laser põhineb suure töökindlusega mitme -ühe emitteriga konstruktsioonil.
Ühenduse tõhususe täiustatud protsessid võimaldavad neil moodulitel anda kuni 95% oma toodangust
võimsus 0,15 NA piires. Need tarnitakse 2-meetrise (tüüp) otsata kiudpatsiga
Põhifunktsioonid
320 W CW väljundvõimsus
Suure töökindlusega mitme{0}}ühe emitteriga disain
200 μm südamiku läbimõõduga Fiber Pigtail
95% võimsus NA-s: 0,15
Tagumise peegelduse isolatsioon 1040 nm - 1200 nm

Rakendus:

Spetsifikatsioon:
Toote nr: FC940DL320
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 940±10nm |
| Väljundvõimsus | 320W |
| Selja peegelduse isolatsioonivahemik | 1040-1200 nm |
| Fiber | |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Kiu pikkus | 1.5-2m |
| Elektriline | |
| Töövool | 22A |
| Lävivool | 1.0A |
| Tööpinge | 31V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur (mitte-kondenseeruv) | 15-55 kraadi |
| Salvestustemperatuur (mitte-kondenseeruv) | -30-70 kraadi |
Joonis:

KKK:
Kuidas saavad kasutajad eluiga pikendada?
Dioodi kasutamine temperatuurivahemiku madalaimas otsas võib pikendada selle eluiga. Kõrge töötemperatuur on sageli laseri rikke põhjuseks. Tüüpilise mooduli eluiga lühendatakse poole võrra iga 8 kraadise temperatuuritõusu korral. Pange tähele iga konkreetse laserdioodimooduli konkreetseid töö- ja säilitustemperatuuri vahemikke. Eluea pikendamiseks tuleks valida ka toiteallikad, mis töötavad madalaima pingega. Jahutusradiaatorid on soovitatavad soojuse ülekandmiseks laserdioodmoodulist eemale ja neid tuleb kasutada maksimaalse pinge lähedal töötamisel.
Kas MOQ piirang on olemas?
Madal MOQ, proovide kontrollimiseks on saadaval 1 tk
Kuum tags: 320w 940nm kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










