Kirjeldus
20W 940nm fiibersidestatud dioodlaser
Toote kirjeldus
Need jahutamata mitmerežiimilised laserdioodid on loodud pumpamiseks vajaliku suure võimsuse ja töökindluse tagamiseks. Kiu laserkiibiga ühendamise protsessid ja tehnikad võimaldavad suuri väljundvõimsusi, mis on nii ajas kui ka temperatuuris väga stabiilsed.
Omadused:
Kõrge väljundvõimsus
Kõrge muundamise efektiivsus
Väike suurus
Kerge kaal
Tugev häiretevastane{0}}võime
Tugev lainepikkuse paindlikkus
Pikk eluiga
Rakendused:
◆ Meditsiiniline
◆ Printimine
◆ Pumba allikas
◆ Materjali töötlemine


Andmeleht:
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 940 nm |
| Väljundvõimsus | 20W |
| Spektri laius | 3,5 nm |
| Kallaku efektiivsus | 2.5W/A |
| Elektriline | |
| Lävivool | 0.5A |
| Töövool | 12.0A |
| Tööpinge | 5.6V |
| Konventsiooni tõhusus | 45% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur (mitte{0}}kondenseeruv) | 15-55 kraadi |
| Säilitustemperatuur (mitte{0}}kondenseeruv) | -30-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm / kraad |
![product-1-1 U8@]]JZ$F_Z(CFOKUKOF}29](/Content/upload/201998745/201904261640053081581.png)

Kuum tags: 20w 940nm kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










