300 W dioodlaserite virn
300 W dioodlaserit kasutatakse laialdaselt karvade eemaldamisel. Selle dioodlaseri lainepikkus on 808 nm. 808 nm lainepikkus pakub sügavat läbitungimist juuksefolliikulisse suure keskmise võimsusega, kõrge kordussagedusega kiireks raviks. 808 nm-l on mõõdukas melaniini imendumise tase, mis muudab selle tumedamatele nahatüüpidele ohutuks. Selle sügav läbitungimisvõime on suunatud juuksefolliikuli kühmudele ja sibulatele, samas kui mõõdukas kudede sügavusele tungimine muudab selle ideaalseks käte, jalgade, põskede ja habeme töötlemiseks.
Rakendus:
◆ Karvaeemaldusmasina käepide
◆ Beauty Machine käepide


Spetsifikatsioon:
| Optiline | |
| Lainepikkus | 808 nm |
| Töörežiim | QCW |
| Väljundvõimsus baari kohta | 100W |
| Baaride arv | 3 |
| Baaride vahe | 3,4 mm |
| Kiire telje lahknevus | ~38 kraadi |
| Aeglase telje lahknevus | ~12 kraadi |
| Impulsi laius | 10-400 ms |
| Töötsükkel | 1-40% |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 95-100A |
| Lävivool Ith | 17-25A |
| Tööpinge Vop | 5.5-6V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 40% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15–30 kraadi (ilma kondensatsioonita) |
|
Säilitustemperatuur |
0–55 kraadi (ilma kondensatsioonita) |
Muud mudelid on saadaval teie valikul, palun võtke meiega vabalt ühendust

Kuum tags: 300w dioodlaservirna tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










