15 W 975 nm 976 nm 980 nm fiibersidestatud dioodlaser
15W 975nm/976nm/980nm Fiber Coupled Diode Laser saavutatakse laserdioodikiibi asümmeetrilise kiirguse muundamisel väikese südamiku läbimõõduga väljundkiuks spetsiaalse mikrooptika abil.
Mitmekülgne integratsioon: Fiber{0}}side-vorming võimaldab lihtsat integreerimist erinevatesse süsteemidesse, alates tootmismasinatest kuni meditsiiniseadmeteni, minimaalsete joondusnõuetega.
Funktsioon:
0,22NA arvulise avaga kiud
105 μm ava
Fiber Connector CO / ST / SMA, teie valikul
Kõrge töökindlus
Moodulite seerias kasutatakse dioodide sidumise tehnoloogiat, mis tagab dioodi pikaajalise usaldusväärse töö{0}}; Samal ajal tagab stabiilne ja usaldusväärne kiibi tarnimine{1}}toodete pikaajalise töökindluse


Joonistamine
![product-1-1 {68]2053`9%WROSR[96KR$N](/Content/upload/201998745/201907241612472132641.png)
Andmeleht
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 15W |
| Spektri laius FWHM | Vähem kui 7 nm või sellega võrdne |
| >90% võimsus | 0,15 NA |
| Kalde efektiivsus | Suurem või võrdne 1,8 W/A |
| Fiber | |
| Kiu painderaadius | >30 mm |
| Kiudsüdamiku/katte/puhvri läbimõõt | 105um/125um/250um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | CO/ST/SMA |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | Väiksem või võrdne 11,5 A |
| Lävivool Ith | Väiksem või võrdne 0,9A |
| Tööpinge Vop | Vähem kui 3,7 V või sellega võrdne |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
Kuum tags: 15W 975nm 976nm 980nm Fiber Coupled Diode Laser tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










