Kirjeldus
8 W 980 nm jahutamata mitmemoodiline fiiberdioodlaser pumpamiseks
See on 8 W 980 m jahutamata mitmemoodiline kiudühendusega dioodlaser, mis kasutab professionaalset ühendustehnoloogiat, millel on mitmeid eeliseid ja mida kasutatakse turul laialdaselt.
Mitu eelist:
◆ kompaktne disain ◆ stabiilne väljundvõimsus
◆ suur võimsus ◆ kõrge kasutegur
◆ pikk kasutusiga ◆ mugav pakend
Laiad rakendused:
◆ Meditsiiniline hambaravi
◆ Laserpumpamine
◆ Materjali töötlemine
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 8W |
| Spektri laius FWHM | ≤7 nm |
| & gt;90% võimsus | 0,15 NA |
| Lainepikkus Temp. | ~0.3m/°C |
| Kiudude parameetrid | |
| Fiber Numbriline | 0,22 NA |
| Kiu läbimõõt | 105um/125um/250um |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ≤12A |
| Lävivool Ith | ≤0.9A |
| Tööpinge Vop | ≤2.2V |
| Kallaku efektiivsus | ≥0.9W/A |
| Võimsuse muundamine | ≥45% |
| Soojus | |
| Töötavad | 15~30°C |
| Säilitustemperatuur | -0~55°C |

Märkused:
Muud mudelid on saadaval teie valikul, näiteks rohkemate funktsioonidega, TEC, PD, sihtimistala, eemaldatav kiud, võtke palun müügimeeskonnaga vabalt ühendust.
Katherine Wen
admin@brandnew-china.com
Mobiil/Whatsapp: +0086 18969129929
Kuum tags: pumbadioodlaser 980nm tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas











