Kirjeldus
200W 975nm 976nm 980nm fiiberlaserdiood
Funktsioonid:
Suur võimsus 200W
Kompaktne ja töösõbralik disain
Fiber numbriline ava 0,22NA
Töörežiim CW

Joonis:

Andmeleht:
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976±10nm |
| Väljundvõimsus | 200W |
| Spektri laius FWHM | & lt;5nm |
| Kallaku efektiivsus | & gt;17W/A |
| Fiber | |
| Kiu painderaadius | & gt;60mm |
| Kiu pikkus | 1.5m |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | Paljas |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 12~13A |
| Lävivool Ith | 0.5A |
| Tööpinge Vop | 32.5V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~45% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15~55℃ |
| Säilitustemperatuur | -30-70℃ |
Meist
Võta meiega ühendust
Kuum tags: 200w 975nm 976nm 980nm kiudlaserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










