240 W 976 nm fiibersidestatud dioodlaser
Teadusuuringute valdkonnas kasutatakse 976nm lasereid nende ainulaadsete lainepikkuste ja jõudlusomaduste tõttu materjaliteaduse, spektroskoopia, biomeditsiini jm eksperimentaaluuringutes. Näiteks materjaliteaduses saab 980 nm lasereid kasutada täpseks kuumutamiseks ja sulatamiseks.
Omadused:
135um/0,22NA/1m kiud
Kõrge sidumise efektiivsus
Suure võimsusega kõrge heledusega
Long life: >10 000 tundi
Standardsed kiudadapterid või paljad kiud
Kohandage lahendus PD, TEC jahuti, valgusvihu jaoks
Rakendused:
Kiudlaserpumpamine
Tahkis{0}}laseriga pumpamine
Otsene dioodmaterjalide töötlemine

Andmeleht:
Toote nr: FC976DL240
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus | 976 nm |
| Väljundvõimsus | 240W |
| Töörežiim | CW |
| Spektri laius FWHM | 5nm |
| Kalde efektiivsus | 13W/A |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 17A |
| Lävivool Ith | 1.0A |
| Tööpinge Vop | 24.5V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~45% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm / kraad |
Joonis:
![product-1-1 )~KHQV@}3%P]WN@U(GODIQY](/Content/upload/201998745/201908201439043384837.png)
Kuum tags: 240w 976nm kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










