Kirjeldus
140mw 650nm fiibersidestatud dioodlaser
Põhijooned:
Suur väljundvõimsus / heledus Kõrge kasutegur
Saadaval kohandatud pakend Saadaval on kohandatud lainepikkused
Rakendused:
Meditsiiniline, spektraalanalüüs, uuringud

Spetsifikatsioon:
Toote nr: FC650DL140
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 650±10nm |
| Väljundvõimsus | 140mW |
| Töörežiim | CW |
| Spektri laius FWHM | < 6nm |
| Kallaku efektiivsus | 0.8W/A |
| Fiber | |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | FC/PC |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 0.3A |
| Lävivool Ith | 0.1A |
| Tööpinge Vop | 2.4V |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20~30℃ |
| Säilitustemperatuur | -20-70℃ |
| Lainepikkus Temp. Koefitsient | <0,1nm/℃ |
Joonis:

Kuum tags: 140mw 650nm kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










