Kirjeldus
400mw 635nm 638nm Kiuddiood Laser moodul
Peamised omadused:
638nm Keskmine lainepikkus
Fiber seotud koaksiaalpakett
400mw CW optiline väljundvõimsus
FC/PC standardkonnektor

Spetsifikatsioon:
Kauba nr.: FC638DL400
| Optiline | |
| Keskmine lainepikkus | Wiefelstede±30000000000000000000 |
| Väljundvõimsus | Wiefelstede, L |
| Töörežiim | Cw |
| Spektraallaius FWHM | <6nm>6nm> |
| Kalle kasutegur | 0.7W/A |
| Fiber | |
| Fiber tuum | 105 umblemine |
| Fiiberarv arvuline ava | 0,22NA – 100 000 000 00 |
| Fiiber konnektor | FC/PC |
| Elektri | |
| Operatsiooniv praegune Iop | 0,8A –1,8A |
| Lävi Praegune I th | 0,2A – |
| Tööpinge Vop | 2.2V– |
| Thermal | |
| Töötemperatuur | 20~30°C |
| Säilitamise temperatuur | -20-70°C |
| Lainepikkuse ajutine. | <0,1nm>0,1nm> |
Joonistus:

Kuum tags: 400mw 635nm 638nm kiu diood laser moodul tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










