Kirjeldus
20W 1064nm kiudühendusega laserdiood PD termistoriga
Multifunktsionaalset:
Punane sihtimiskiir (Lainepikkus 635±10nm; Väljundvõimsus 2mW)
PD(praegune 300 ~ 3000uA)
Termistor(K Ω)/β(25°C) 10±3%/3477
Spetsifikatsioon:
Toote nr: FC1064DL20
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmine lainepikkus λ | 1064 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±20 nm |
| Väljundvõimsus | 20W |
| Spektraallaius FWHM | 6nm |
| Suunav tala | |
| Keskmine lainepikkus λ | 650nm ±10nm |
| Väljundvõimsus | 2mW |
| Praegune Iop | 45 ~ 65mA |
| Tööpinge Vop | 2.2V |
| Elektri | |
| Praegune Iop | 9A |
| Läve praegune ith | 0,7a |
| Tööpinge Vop | 7V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 30% |
| PD praegune | 300 ~ 3000uA |
| Termistor ((K Ω)/β(25°C) | 10±3%/3477 |
| Fiber | |
| Kiu painderaadius | >60mm |
| Kiu südamiku läbimõõt | 200um |
| Kiu numbriline ava | 0,22NA |
| Kiu pikkus | 1 miljonit |
| Kiu pistik | SMA905 |
| Thermal | |
| Töötemperatuur | 15 ~ 35 ° C |
| Säilitamise temperatuur | -20-70°C |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | ~0,3nm/°C |
Joonistus
Kuum tags: 20w 1064nm kiud-ühendatud laserdiood pd termistori tarnijatega, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










