405nm 70mW laserdiood CTP jaoks

Kirjeldus
405 nm laserdiood on sinine-violetne laserdiood, mis kiirgab valgust lainepikkusel 405 nm. Seda tüüpi laserdioode kasutatakse trükitööstuses sageli kõrge eraldusvõimega{4}}printimiseks, näiteks otse-plaadile{6}} (DTP) ja otse-to-printimiseks (DTG). 405 nm laserdioodil on suur väljundvõimsus ja pikk kasutusiga, mistõttu on see ideaalne kasutamiseks tööstuslikes printimisrakendustes. Tüüpilised võimsused on 70mW ja 160mW.
405 nm 70 mW laserdiood CTP jaoks pakub kiiret -kiire- eraldusvõimega printimisvõimalust ja on väga töökindlad, pika elueaga ja väheste hooldusvajadustega. Need on ka väga mitmekülgsed, võimaldades neid kasutada paljudes printimisrakendustes, alates väikesemahulisest-printimisest kuni tööstusliku-mahu tootmiseni.
Spetsifikatsioon:
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 405±5nm |
| Väljundvõimsus | 70mW |
| Töörežiim | CW |
| Spektri laius FWHM | 2 nm |
| Kalde efektiivsus | 1.2W/A |
| Fiber | |
| Fiber Core | 40 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | SC |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 120mA |
| Lävivool Ith | 35mA |
| Tööpinge Vop | 5V |
| Vastupidine pinge Vop | 2V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Lainepikkus Temp. Koefitsient | 0,2nm/kraad |
Pakendi joonis:
![product-1-1 ~]R0CRK`U)N1X~@0}GC(TIN](/Content/upload/201998745/201908231047201488805.png)
Kuum tags: 405nm 70mw laserdiood ctp tarnijatele, Hiina tootjatele, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










