Kirjeldus
4W 860nm fiibersidestatud dioodlaser
Ülevaade
Omadused:
Laine: 860nm
Väljundvõimsus: 4000mW kiust
Suur väljundvõimsus ja dünaamiline ulatus
Kõrge efektiivsus
Saadaval kohandatud pakend
Saadaval on kohandatud lainepikkused ja laserkujundused.
Lisavaliku saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel: info@brandnew-china.com
Rakendused:
Kaitseväli: valgustus, tajumine
Tööstusvaldkond
Meditsiiniline laserravi: bio-meditsiiniline ravi, raviprotseduurid, esteetilised hooldused

Spetsifikatsioonileht
Kauba nr: FC860DL4
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 860nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 4W |
| Töörežiim | CW |
| Fiber | |
| Fiber Core | 200 um |
| Kiu pikkus | 40 cm |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | FC/PC |
| Kiu läbimõõt | 0,9 mm |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 3.0A |
| Lävivool Ith | 0.5A |
| Tööpinge Vop | 4.6V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -20-70 kraadi |
Pakendi joonis:
![product-1-1 BLZ3[IEBD2K_RH]$~O]4KOB](/Content/uploads/202098745/20201027132431b8d5c2e6791149849031075ed7e66224.png)
Kuum tags: 4w 860nm fiibersidestatud dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










