30 W 808 nm CW mitmemoodiline kiudühendusega laserdioodi moodul
Eelised:
Kõrge stabiilsus
0,22NA 200μm südamikuga mitmemoodiline kiud
RoHS-i vastavus
Pikk eluiga
Rakendused
Pumpamine
Materjali töötlemine
Meditsiiniline
Trükkimine
Spetsifikatsioon:
| Optilised omadused | |
| Keskmise lainepikkus λ | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 30W |
| Spektri laius FWHM | 3nm |
| & gt;90% võimsus | 0,15 NA |
| Lainepikkus Temp. Koefitsient | ~0.3m/°C |
| Kiudude parameetrid | |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber südamiku läbimõõt | 200μm |
| Kiudkatte läbimõõt | 240μm |
| Puhvri läbimõõt | 320μm |
| Elektrilised omadused | |
| Töövool Iop | ≤12A |
| Lävivool Ith | ≤0.9A |
| Tööpinge Vop | ≤5.4V |
| Kallaku efektiivsus | ≥2.7W/A |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ≥47% |
| Termilised parameetrid | |
| Töötemperatuur | 15~55°C |
| Säilitustemperatuur | 0~70 °C |
Spetsifikatsioon:


Saame pakkuda erineva struktuuriga standardset kiudpistikut, näiteks FC, ST ja SMA-905.
FC-l on kindel struktuur, pistiku pind võib olla tasane (PC) või 8-kraadise kaldega (APC).
ST-l on bajonettringikujuline pistik ja lihtne kasutada.
SMA-905 on valmistatud metallist, mida kasutatakse sageli suure võimsusega laseris, vastupidavas kõrgele temperatuurile ja kiirele kuumenemisele.

Desighi joonis:

Kuum tags: 30w 808nm kiudühendusega laserdioodide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas














