Kirjeldus
300W 915nm suure võimsusega kiududega dioodlaser

Toote ülevaade:
Need suure võimsusega 915nm dioodlasermoodulid pakuvad 300W CW väljundit, millel on kõrge efektiivsus, stabiilsus ja suurepärane kiirte kvaliteet. Need tooted saavutatakse laserdioodikiibi asümmeetrilise kiirguse muundamisega väikese südamiku läbimõõduga väljundkiust spetsiaalse mikrooptika abil. Kõigi aspektide kontrollimise ja läbipõlemise protseduuride tulemuseks on iga toote usaldusväärsuse, stabiilsuse ja pika eluea tagamine.

Spetsifikatsioonid:
Kauba nr .: FC915DL300
Toote nimetus: 300W 915nm kiududega dioodlaser
| Optiline | |
| Keskpunkti lainepikkus | 915 ± 10 nm |
| Väljundvõimsus | 300W |
| Töörežiim | CW |
| Spektri laius FWHM | GG 5 nm |
| Kallaku efektiivsus | GG gt; 13 W / A |
| Kiud | |
| Fiber Bend Raadius | GG gt; 60 mm |
| Kiudude pikkus / kiudjaki läbimõõt | 1,5 m / 0,9 mm |
| Kiudtuum | 200um |
| Kiudarvuline ava | 0,22NA |
| Kiudühendus | Paljas |
| Elektriline | |
| Töövoolu Iop | 20~22A |
| Lävivool Ith | 1A |
| Tööpinge Vop | 31.5V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~45% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15~55℃ |
| Säilitustemperatuur | -30-70℃ |

Kuum tags: 915 nm suurte kiududega ühendatud dioodlaserite tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










