500 mW 1064 nm üherežiimiline fiibersidestatud laserdiood
Jahutatud seemne lasermoodul
Omadused:
- Töövõimsus kuni 500mW
- Töötemperatuur kuni 75 kraadi
- Lainepikkuste vahemik 1050-1064nm
- MTTF>100 000H
- RoHS 6/6
- Kõrge stabiilsus ja pikk kasutusiga
Rakendused:
- Armide eemaldamine
- Lipolüüs
- Pumpamine
- Lasertöötlus
- Teaduslikud uuringud
- Kiudlaserid
- Andurid
- Ramani spektroskoopia

- 500 mW 1064 nm jahutatud seedlasermooduliga fiibersidestatud laserdiood stabiilse väljundvõimsuse ja lainepikkuse tagamiseks. Nende toodete puhul on soovitatav kasutada temperatuuri regulaatorit.
- Kasutage 500 mW 1064 nm jahutatud seedlasermooduli kiudühendusega laserdioodi kasutamisel asjakohaseid ettevaatusabinõusid, nt kasutage anti-staatilist randmerihma. Need laserid on tundlikud ka optilise tagasiside suhtes, mis sõltuvalt rakendusest võib põhjustada laserdioodi väljundvõimsuse suuri kõikumisi.
- Kui pistiku pinnale võib olla tolmu või muid saasteaineid, puhastage see viivitamatult.
Kuupäevaleht
Kauba number: FC1064SM05
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 1064±1 nm |
| Väljundvõimsus | 500mW |
| Fiber | |
| Fiber | HI1060 |
| Kiu pikkus | >1M |
| Fiber Connector | FC/APC |
| Elektriline | |
| Töövool Lop | 1.5A |
| Lävivool Lth | 90mA |
| Tööpinge Vop | 2V |
| TEC | 4.1A/4.5V |
| PD | 300nA |
| Termistor | 3950K |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemp. | -40-80 kraadi |
Illustratsioon:

500 mW 1064 nm jahutatud seedlasermooduli kiudühendusega laserdioodil on ühemoodiline kiudväljund koos FC/APC pistikutega. Kiud on tehases joondatud ja püsivalt kinnitatud.

500 mW 1064 nm üherežiimiline fiibersidestatud laserdioodiga jahutatud seemnelasermoodul on seemneallikas, mis on loodud impulss- ja pidevlaine kiudlaserite jaoks. Mõeldud impulss- ja pidevlaine kiudlaserite rakendustele, mis töötavad vahemikus 1050–1070 nm. seda saab kasutada ka pumbamoodulina.
See seemneallika/pumba moodul kasutab täielikult kvalifitseeritud-oma kiibitehnoloogiat. Kiibitehnoloogia tagab suurepärase jõudluse, energiatarbimise ja töökindluse suurepärasel tasemel. Madala profiiliga 14-kontaktilised liblikmoodulid töötavad kuni 500 mW CW ja 1,2 W tippvõimsusega. Neisse on integreeritud termoelektriline jahuti (TEC), täppis-NTC termistor ja tagumine jälgimisfotodiood. Moodulid saab varustada ühemoodiliste polarisatsiooni säilitavate fiiberkiududega (PMF) patsidega. Moodulid vastavad Telcordia TM GR-468-Core nõuetele suletud pumbamoodulite jaoks.
Kuum tags: 500mW 1064nm jahutatud seemnelasermooduli kiudühendusega laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas













