20 W 808 nm stabiliseeritud lainepikkusega fiiberdioodiga lasermoodul

Toote kirjeldus
Nendel laseritel on stabiilne (≈ 1% võimsuse stabiilsus), suur väljundvõimsus ülikitsa spektririba laiusega ja difraktsioonipiiranguga väljundkiir. Meie laserid, mis on kavandatud asendama kalleid DFB, DBR, fiiber- ja välisõõneslasereid, pakuvad suurepärast lainepikkuse stabiilsust aja, temperatuuri (0.03 nm/0C) ja vibratsiooni suhtes ning on toodetud nii, et vastavad kõige nõudlikumatele lainepikkuse nõuetele.
Diood on varustatud 200 µm, NA0.22 optilise kiu ja termistoriga. Kasutades Braggi võre, lukustatakse lainepikkus 808 nm ja kitsa spektraallaiusega ning töövoolu ja temperatuuri suhtes tundlik. See on ideaalne pooljuhtlaseri pumpamise allikas.
Spetsifikatsioon:
Kauba number: FC808WS20
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808±1nm |
| Väljundvõimsus | 20W |
| Fiber | |
| Kiu pikkus | 1 m, saab kohandada |
| Fiber Connector | Paljas ots |
| Elektriline | |
| Töövool | 11A |
| Lävivool | 2A |
| Tööpinge | 4V |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
Suurus:

Kuum tags: 20w 808nm stabiliseeritud lainepikkusega fiibersidestatud dioodlasermoodulite tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










