Kirjeldus
30W 981nm Lainepikkusega stabiliseeritud kiud-ühendatud dioodlaser
Funktsioonid
- Kiudlaserpumpamine
- Lainepikkus 981nm
- 30W väljundvõimsus
- 105 μm kiu südamiku läbimõõt
- 0.22N.A.
- Kitsas ribalaius △λ≦0,7nm
- 1040nm-1200nm tagasiside kaitse
Rakendused
- Kiudlaserpumpamine
Spetsifikatsiooni leht
Toote nr: FC981WS30
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmine lainepikkus | 981nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±0,5 nm |
| Väljundvõimsus | 30W |
| Fiber | |
| Kiu tuum | 105um |
| Kiu numbriline ava | 0,22NA |
| Kiu pikkus | 1,5 m |
| Kiu pistik | SMA905 |
| Elektri | |
| Töötav praegune Ith | 9A |
| Läve praegune Iop | 1A |
| Tööpinge Vop | 6V |
| Thermal | |
| Töö temp. | 25 °C |
| Ladustamise temp. | -20-70°C |
| LaineTemp. Koefitsient | ~0.02nm/°C |
Suuruse joonis
Ideaalne töötemperatuur on 25°C.
Kondenseerumise vältimiseks on soovitatav kombineerida kohalikku toatemperatuuri, et tagada laseri temperatuuri reguleerimine toatemperatuuril ±5 °C.
Kuum tags: 30w 981nm lainepikkusega stabiliseeritud kiud ühendatud dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










